Kilit Taşı Yapımı

Kilit Taşı Fiyatları & Yapımı 

100 METREKARE KİLİT TAŞI MALZEME VE İŞÇİLİK DAHİL  = 3.000 TL

KİLİT TAŞI YAPIMI

  • Kilit taşı yapımına başlamadan önce , yüzey alanı ölçülerek gerekli taş ve bordür hesaplamaları yapılır.

  • Ölçülendirme işleminden sonra , yüzeydeki varsa engebe ve çukurlar göz önünde bulundurularak ve meyil oluşturulacak şekilde gerekli kilit taşı tozu hesaplamaları yapılır.

  • Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra , Kilit taşı döşenecek tüm yüzeye , kilit taşı tozu serilerek , tesviye ve eğim işlemleri yapılır.

  • Yüzey hazırlıkları bitince varsa önce bordür taşı uygulama işlemi yapılır. Bordür taşı uygulama işleminde ; bordür taşlarınn düz bir alanda göze hitap etmesi – ve eğrilik oluşturmamısı için ip veya benzer hizalama araçları kullanılmalıdır.

  • Bordür çekme işlemi bittiğinde , kilit taşı istenilen renk ve modelde , yüzeye döşenecektir.

  • Kilit taşı döşeme işlemi bittiğinde, kilit taşlarının arasına dolması için yüzeye az miktarda mil kum serilerek işiniz teslim edilecektir.

Firmamız Ankara’daki siz değerli müşterilerimize kilit taşı alanında çok büyük bir hizmet vermektedir. Diğer kilit taşı satışı yapan firmalardan farkımız ! Satın almış olduğunuz kilit taşı ile ilgili tüm alan hesaplamalarını ve beraberindeki almanız gereken ürünleri ( toz – kum – oluk gibi…. ) adresinize teslim ediyoruz.  Ustalık anlamında sıkıntı yaşamamanız için , firmamızın satmış olduğu kilit taşlarının uygulamasını yapan 6 ekipten birini işinizi yapması için , size anahtar teslim ustalık fiyatı çıkarması için adresinize gönderiyoruz. Tüm işiniz bitmeden kesinlikle ödeme yapmamanızı size tavsiye etmemizin yanı sıra göndermiş olduğumuz kilit taşı ustalarını iş bitmeden para istememeleri konusunda önemle uyarıyoruz.

100 metrekare kilit taşı yapımı için ihtiyaç listesi 

100 metrekare 6 cm – kilit taşı fiyatı 

100 metrekare için gerekli toz fiyatı 

100 metrekare taş ve toz için nakliye fiyatı 

100 metrekare kilit taşı yapımı ustalık fiyatı 

100 metrekare kilit taşı – ürün + işçilik anahtar teslim maliyeti = 3.000 TL

1 metrekare kilit taşı ürün ve işçilik dahil anahtar teslim 30 TL

Bu hesaplama Ankara içindeki herhangi bir bina için , zeminin düz olduğu hesaplanarak yapılmıştır. Detaylı bilgi ve net fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçiniz. SAYGILARIMIZLA…..

KİLİT TAŞI ANKARA