• Köşk mahallesi Anavatan Caddesi No:30/4 Keçiören – Ankara
  • 0532 584 63 81
  • info@sadinsaat.com

KİLİT TAŞI YAPIMI

Kilit taşı yapımına başlamadan önce , yüzey alanı ölçülerek gerekli taş ve bordür hesaplamaları yapılır.
Ölçülendirme işleminden sonra , yüzeydeki varsa engebe ve çukurlar göz önünde bulundurularak ve meyil oluşturulacak şekilde gerekli kilit taşı tozu hesaplamaları yapılır.

Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra , Kilit taşı döşenecek tüm yüzeye , kilit taşı tozu serilerek cheap nfl jerseys , tesviye ve eğim işlemleri yapılır.
Yüzey hazırlıkları bitince varsa önce bordür taşı uygulama işlemi yapılır. Bordür taşı uygulama işleminde ; bordür taşlarınn düz bir alanda göze hitap etmesi – ve eğrilik oluşturmamısı için ip veya benzer hizalama araçları kullanılmalıdır.

Bordür çekme işlemi bittiğinde , kilit taşı istenilen renk ve modelde , yüzeye döşenecektir.

Kilit taşı döşeme işlemi bittiğinde, kilit taşlarının arasına dolması için yüzeye az miktarda mil kum serilerek işiniz teslim edilecektir.
Firmamız Ankara’daki siz değerli müşterilerimize kilit taşı alanında çok büyük bir hizmet vermektedir. Diğer kilit taşı satışı yapan firmalardan farkımız ! Satın almış olduğunuz kilit taşı ile ilgili tüm alan hesaplamalarını ve beraberindeki almanız gereken ürünleri ( toz – kum – oluk gibi…. ) adresinize teslim ediyoruz. Ustalık anlamında sıkıntı yaşamamanız için , firmamızın satmış olduğu kilit taşlarının uygulamasını yapan 6 ekipten birini işinizi yapması için , size anahtar teslim ustalık fiyatı çıkarması için adresinize gönderiyoruz. Tüm işiniz bitmeden kesinlikle ödeme yapmamanızı size tavsiye etmemizin yanı sıra göndermiş olduğumuz kilit taşı ustalarını iş bitmeden para istememeleri konusunda önemle uyarıyoruz.

100 metrekare kilit taşı yapımı için ihtiyaç listesi
100 metrekare 6 cm – kilit taşı fiyatı
100 metrekare için gerekli toz fiyatı
100 metrekare taş ve toz için nakliye fiyatı
100 metrekare kilit taşı yapımı ustalık fiyatı
100 metrekare kilit taşı – ürün + işçilik anahtar teslim maliyeti
1 metrekare kilit taşı ürün ve işçilik dahil anahtar teslim
Bu hesaplama Ankara içindeki herhangi bir bina için , zeminin düz olduğu hesaplanarak yapılmıştır. Detaylı bilgi ve net fiyatlandırma için lütfen bizimle iletişime geçiniz. SAYGILARIMIZLA…..